sobota, 19 stycznia 2019 napisz DONOS@

Łomżanie dla WOŚP-u

Opatrzoną autografem Jurka Owsiaka fotografię z koncertu na Woodstocku, którą wykonał łomżyński fotografik Paweł Wądołowski można licytować na internetowych aukcjach WOŚP. Taką samą odbitkę fotografii Jurek Owsiak wręczył Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu - Emocje, radość i wspaniały obraz najpiękniejszego festiwalu świata, jakim jest Przystanek Woodstock! - tak fotografię opisuje szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra już po raz 21. Na orkiestrowych aukcjach można także wylicytować wykonane w jednym z łomżyńskich salonów piękności zabiegi „peeling kawitacyjny + krem rewitalizujący” oraz przekazaną przez Toma Forestera z Łomży płytę „Małe wolności” z autografem Kory, na której jest wykonany przez niego remixu utworu „Jedno słowo wszystko zmienia”.

Identyczną fotografię jak ta wystawiona przez WOŚP na licytacji na otrzymał od Jurka Owsiaka Prezydent Bronisław Komorowski.
Identyczną fotografię jak ta wystawiona przez WOŚP na licytacji na otrzymał od Jurka Owsiaka Prezydent Bronisław Komorowski.
Płyta „Kory” z jej autografem od Toma Forestera
Płyta „Kory” z jej autografem od Toma Forestera

„Kilkaset tysięcy ludzi! Na scenie 3 dnia szwedzka grupa Sabaton, która wykonała m. in. utwór „40:1” o bohaterskiej walce polskich żołnierzy. A pod sceną rozwinęliśmy polską flagę przygotowaną specjalnie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Zdjęcie wykonane z platformy do skoków bungee przez Pawła Wądołowskiego współpracującego od wielu lat z fundacją. Emocje, radość i wspaniały obraz najpiękniejszego festiwalu świata, jakim jest Przystanek Woodstock!"  - Tak Jurek Owsiak recenzuje zdjęcie Pawła Wądołowskiego i zachęca do jego kupna. Dziś rano fotografia warta była 900 zł. 

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-fotografia-z-18-przystanku-woodstock-i666305


Dochód ze sprzedaży tej fotografii jak i tysięcy innych licytowanych rzeczy czy usług w całości zasili konto WOŚP.   Wśród przedmiotów, które można nabyć jest m.in. przekazana przez łomżyńskiego DJ-a Toma Forestera płyta  „Małe wolności” z autografem Kory. To właśnie na tej płycie znajduje się wykonany przez niego remixu utworu Kory „Jedno słowo wszystko zmienia”.

http://aukcje.wosp.org.pl/kora-ping-pong-male-wolnosci-z-autografem-2cd-i738953

Na licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoje usługi wystawiło także kilka łomżyńskich firm. Oto niektóre z nich. 
http://aukcje.wosp.org.pl/peeling-kawitacyjny-krem-rewitalizujacy-i746159
http://aukcje.wosp.org.pl/zabiegi-na-wlosy-i746189
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746105
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746123
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746115

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę