Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomżanie dla WOŚP-u

Główne zdjęcie
Identyczną fotografię jak ta wystawiona przez WOŚP na licytacji na otrzymał od Jurka Owsiaka Prezydent Bronisław Komorowski.

Opatrzoną autografem Jurka Owsiaka fotografię z koncertu na Woodstocku, którą wykonał łomżyński fotografik Paweł Wądołowski można licytować na internetowych aukcjach WOŚP. Taką samą odbitkę fotografii Jurek Owsiak wręczył Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu - Emocje, radość i wspaniały obraz najpiękniejszego festiwalu świata, jakim jest Przystanek Woodstock! - tak fotografię opisuje szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra już po raz 21. Na orkiestrowych aukcjach można także wylicytować wykonane w jednym z łomżyńskich salonów piękności zabiegi „peeling kawitacyjny + krem rewitalizujący” oraz przekazaną przez Toma Forestera z Łomży płytę „Małe wolności” z autografem Kory, na której jest wykonany przez niego remixu utworu „Jedno słowo wszystko zmienia”.

Płyta „Kory” z jej autografem od Toma Forestera
Płyta „Kory” z jej autografem od Toma Forestera

„Kilkaset tysięcy ludzi! Na scenie 3 dnia szwedzka grupa Sabaton, która wykonała m. in. utwór „40:1” o bohaterskiej walce polskich żołnierzy. A pod sceną rozwinęliśmy polską flagę przygotowaną specjalnie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Zdjęcie wykonane z platformy do skoków bungee przez Pawła Wądołowskiego współpracującego od wielu lat z fundacją. Emocje, radość i wspaniały obraz najpiękniejszego festiwalu świata, jakim jest Przystanek Woodstock!"  - Tak Jurek Owsiak recenzuje zdjęcie Pawła Wądołowskiego i zachęca do jego kupna. Dziś rano fotografia warta była 900 zł. 

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-fotografia-z-18-przystanku-woodstock-i666305


Dochód ze sprzedaży tej fotografii jak i tysięcy innych licytowanych rzeczy czy usług w całości zasili konto WOŚP.   Wśród przedmiotów, które można nabyć jest m.in. przekazana przez łomżyńskiego DJ-a Toma Forestera płyta  „Małe wolności” z autografem Kory. To właśnie na tej płycie znajduje się wykonany przez niego remixu utworu Kory „Jedno słowo wszystko zmienia”.

http://aukcje.wosp.org.pl/kora-ping-pong-male-wolnosci-z-autografem-2cd-i738953

Na licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoje usługi wystawiło także kilka łomżyńskich firm. Oto niektóre z nich. 
http://aukcje.wosp.org.pl/peeling-kawitacyjny-krem-rewitalizujacy-i746159
http://aukcje.wosp.org.pl/zabiegi-na-wlosy-i746189
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746105
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746123
http://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-i746115


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę