Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Woda droższa, ale... bez podwyżki

Więcej niż dotychczas płacić będą za zużytą wodę lokatorzy Łomzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Nie wynika to z podwyżki lecz z wprowadzenia przez spółdzielnię od lutego współczynników zużycia wody. Polega to na tym, że teraz mieszkańcy bloków spółdzielni płacić będą za wodę zużytą nie według wskazań wodomierzy lecz wpólnie pokrywać będą należność za ilość wody zarejestrowanej na liczniku zbiorczym dla całego budynku. Jak wyjasniały władze spółdzielni, które przygotowywały się do tej zmiany od listopada ubiegłego roku, wynika to przede wszystkim ze zbyt dużych różnic - po zsumowaniu wskazań podliczników były to wielkości niższe nawet o kilkanaście procent w stosunku do licznika zbiorczego.


W ocenie spółdzielni wynikają one przede wszystkim z prób oszustwa przez niektórych mieszkańców - dlatego też obecnie nie wystarczą stosowane dotychczas podawanie stanu liczników przez kolatorów. Co dwa miesiące ich wskazania bedzie musiał sprawdzić pracownik spółdzielni.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę