Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pomoc dla bezdomnych

Wolontariusze z Grupy Ratowniczej "Nadzieja" z Łomży pomagają bezdomnym. Patrolują miejsca, w których mogą przebywać. Informują ich o tym, gdzie można znaleźć pomoc i rozdają ulotki. "Staramy się dotrzeć do nich w miejscach, w których przebywają. To najczęściej pustostany czy opuszczone budynki. Nasze patrole wyruszają, kiedy temperatura spada poniżej -5 stopni" - mówi szef grupy ksiądz Radosław Kubeł.

Ratownicy często udzielają im doraźnej pomocy medycznej. "Zachęcamy, żeby pojechali z nami do ogrzewalni czy noclegowni. A jeżeli trzeba, opatrujemy skaleczenia czy otarcia" - dodaje ksiądz.

Noclegownia i ogrzewalnia w Łomży działa przy ulicy Dwornej 22A w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę