Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Skazani za napad na dozorcę

Główne zdjęcie
Miejsce napadu na dozorcę

Na cztery i pół, oraz na dwa lata bezwzględnego więzienia skazał sąd sprawców napadu na dozorcę hurtowni przy ul. Nowogrodzkiej. Do napadu doszło nocą z 7 na 8 lutego tego roku. Leżące przed stróżówką ciało martwego 64-latka znalazł rankiem jego zmiennik. I choć sekcja zwłok wykazał, że mężczyzna zmarł na zawał, ale obrania ciała wskazywały, że wcześniej został napadnięty i pobity. Sprawcy napadu wpadli, po namierzeniu przez policję telefonu komórkowego skradzionego dozorcy. Okazali się nimi dwaj łomżanie 25-letni Arkadiusz R. i od dwa lata młodszy Cezary Sz.

Prokuratura oskarżyła ich o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a Arturowi R. również zarzut pobicia dozorcy. Okazało się, że sprawcy na napad umówili się przez gadu-gadu. W ich ocenie dozorca miał mieć znaczną sumę pieniędzy. Inicjatorem napadu był recydywista – skazywany wcześniej trzykrotnie w tym raz za rozbój- Arkadiusz R., który pobił dozorcę kijem i przystawił mu nóż do gardła. I jego sąd skazał na 4 i pół roku więzienia. Cezary Sz., który prysnął ofierze gazem w twarz, został skazany na 2 lata więzienia. 
Wyrok nie jest prawomocny.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę