Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zambrów ma nowy system monitoringu.

System monitoringu składający się z dziesięciu kamer, własnych łączy światłowodowych i centrum obsługi a dodatkowo nowego fiata pandę otrzymała w piątek zambrowska policja od władz swojego miasta. Zambrowski monitoring zadebiutował świetnie - jeszcze przed oficjalnym przekazaniem pozwolił na szybsze zakończenie kilku policyjnych spraw- teraz pomaga kontrolować porządek wzdłuż jednej z głównych ulic Zambrowa i jej okolicy.


Dziesięć kamer to dwukrotnie więcej niż ma podobny system w wielokrotnie większym Białymstoku - zauważył komendant wojewódzki policji młodszy inspektor Adam Mularz. Na pewno pomoże on w pracy policjantom. W miastach na południu Polski po uruchomieniu monitoringu liczba przestepstw spadła nawet o połowę. Poza Zambrowem kamery pilnują na Podlasiu porządku już w Białymstoku, Łomży, Suwałkach i Siemiatyczach, zaś do ich instalacji przygotowują się kolejne samorządy - między innymi Augustowa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę