Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kobieta wpadła do studni. Nie żyje.

Do głębokiej, mierzącej 25 metrów studni wpadła 85-letnia kobieta. Tragiczne zdarzenie wydarzyło się w Niwkowie pod Wizną. Na razie nie wiadomo jakie były okoliczności tragedii. Wczoraj wieczorem kobieta była jeszcze widziana przez sąsiadkę. Dziś rano syn zgłosił policji, że znalazł ciało matki w studni. Dopiero wezwani na miejsce strażacy wyciągnęli je na powierzchnię.

Podinsp. Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży mówi, że policjanci jeszcze pracują na miejscu tragedii i starają się wyjaśnić jej okoliczności. Wiadomo, że studnia nie była używana. Sąsiedzi mówią zaś, że w nocy około godziny 22.00 słychać było głośne ujadanie psów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę