Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Na radosny czas oczekiwania.......Wigilia w Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta. W naszej rodzinie - Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym, od początków istnienia organizujemy spotkania opłatkowe. 3 grudnia 2012 roku godz.17°° uczestniczyłyśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez J.E.ks biskupa Tadeusza Bronakowskiego, naszego opiekuna duchowego księdza Andrzeja Godlewskiego i ks. Tomasza Chudzińskiego w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, przy Parafii Krzyża Świętego w Łomży. Na radosny czas oczekiwania - na przyjście na świat Największej Miłości – Jezusa narodzonego w Stajence Betlejemskiej homilię wygłosił J.E.ks. Biskup.

Wieczerza wigilijna upłynęła w miłej, serdecznej i  rodzinnej atmosferze.
Życzyliśmy sobie , naszym rodzinom, przyjaciołom  błogosławieństwa Bożej Dzieciny na cały nadchodzący rok i po staropolsku   …. obyśmy za rok doczekali oraz zdrowia, zdrowia i przede wszystkim zdrowia. 
Atmosferę i nastrój tego wyjątkowego wieczoru umilił wspólny śpiew kolęd.

Tradycyjnie nie zapomniał o nas Święty Mikołaj.
Dania wigilijne przygotował dla nas, jak co roku,  Hotel Zbyszko w Nowogrodzie. 
Swoja obecnością  zaszczycili nas,  nasi kochani sponsorzy i przyjaciele -      Dorotka Karwowska, Teresa Pietkiewicz, Krysia i Krzysztof Borkowscy, Maria Tocka i Teresa Witkowska.

Przyjaciele sa jak gwiazdy, nie zawsze je widać, ale wiadomo,że są.

Serdeczne Bóg Zapłać  wszystkim, którzy  w tym dniu ciepło o nas myśleli, byli razem z nami i pomogli nam w uświetnieniu tej uroczystości.


Wszystkim Sponsorom i Sympatykom naszego Stowarzyszenia, na te cudowne Święta  Narodzenia Pańskiego  życzymy     -

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,  odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi,   radości w smutku dzięki ludzkiej miłości  i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.
Świąt prawdziwie świątecznych,   ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz    jaśniejących pierwszą gwiazdką,   co daje moc radości na Nowy Rok.


Bądźcie z nami.


A oto i zdjęcia:

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
wt, 04 grudnia 2012 09:08
Data ostatniej edycji: pt, 15 marca 2013 17:58:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę