Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Dobry rok łomżyńskich strażaków

Spadek liczby pożarów i wzrost liczby miejscowych zagrożeń czyli wypadków i awarii. Tak w skrócie możnaby podsumować ubiegły 2004 rok w Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. Wmiejscowej komendzie odbyło się spotkanie podsumowujące działalność jednostki w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z danych wynika, że w 2004 roku na terenie powiatu łomżyńskiego doszło do blisko 400 pożarów. To mniej o 127 zdarzeń niż w 2003 roku.

Najczęstszą przyczyną pożarów były prawdopodobne podpalenia - 191 przypadków, niewłaściwe posługiwanie się ogniem otwartym oraz wady urządzeń i instalacji elektrycznych. W ubiegłym roku łomżyńscy strażacy uratowali mienie o łącznej wartości ponad ośmiu milionów złotych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę