Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Prokuratura w Łomży postawiła 23-letniemu mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa taksówkarza.

Zarzut usiłowania zabójstwa taksówkarza postawiła dziś Prokuratura Rejonowa w Łomży 23-letniemu mieszkańcowi miasta. Jeszcze dziś o jego losach zadecydować ma sąd. Na postój taksówek, nocą z 21 na 22 stycznia przyszedł mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Kazańskiej i poprosił o zawiezienie go przed blok, podając dokładny adres, wraz z numerem mieszkania. Po zakończeniu kursu, kierowca schylił się, by wyłączyć kasę fiskalną i wtedy poczuł na szyi uderzenie nożem. Kierowca wezwał pomoc, ale napastnik zbiegł.

Kiedy policjanci wraz z kolegami taksówkarza weszli pod wskazany adres przy ul. Kazańskiej, matka potwierdziła, że syn wyjechał na imprezę i do domu nie wrócił. Przez kolejne dni trwały jego poszukiwania. Dopiero po kilku dniach jeden ze świadków zauważył, że napastnik został przywieziony do szpitala wojewódzkiego w Łomży i powiadomił kierownictwo korporacji taksówkarskiej. Tu mężczyzna został zatrzymany.
Okazało się, że był już poszukiwany przez policję za wcześniejsze przestępstwa. Dorota Korzep z prokuratury rejonowej w Łomży potwierdziła, że mężczyzna otrzymał dziś zarzut usiłowania zabójstwa i że jeszcze dziś zostanie skierowany do sądu wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Nie udziela natomiast żadnych innych informacji na ten temat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę