Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Alergolog w Łomży znów przyjmie w ramach ubezpieczenia

To dobra wiadomość dla mieszkańców Łomży i okolic. Po kilku miesiącach znowu w ramach ubezpieczenia będą mogli w miejscu zamieszkania chodzić do alergologa dla dorosłych.

Podlaski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia wybrał w piątek (23.11) poradnie, które będą przyjmować pacjentów od grudnia, ale już teraz można zapisywać się na wizyty. W Łomży będzie to poradnia Alergo-expert przy ul. Wyszyńskiego 10, a w Zambrowie przychodnia w szpitalu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę