Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Jest nowy naczelnik oświaty

Wojciech Kowalik będzie kierował Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Łomży. Wojciech Kowalik jest obecnie zastępcą dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego. Stanowisko naczelnika wydziału oświaty w łomżyńskim ratuszu obejmie oficjalnie od 1 lutego. „To osoba, która posiada bardzo szerokie doświadczenie w zarządzaniu oświatą. Wojciech Kowalik pełnił stanowisko w wydziale oświaty w kuratorium, ponadto ma bogate doświadczenie w zarządzaniu jako dyrektor szkoły. Uważam, że ta osoba bardzo dobrze sprawdzi się na tym stanowisku, posiada wizję oświaty łomżynskiej" - mówi vice-prezydent Łomży Krzysztof Choiński.

Na stanowisku naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Łomży, Wojciech Kowalik zastąpi Małgorzatę Sawicką– Kujawa, która tę funkcję pełniła od września ubiegłego roku.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę