Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Policyjny pies lepszy od wróżki

- Wystarczyło kilkadziesiąt minut by policyjny pies wytropił zaginionego byka - chwali się policja podkreślając, że w jego odnalezienie wątpiła nawet wróżka którą rolnik prosił o pomoc. Byk trzy tygodnie temu uciekł z jednego z gospodarstw rolnych w powiecie wysokomazowieckim. I do wczoraj ślad po nim zaginął.

Zwierzęcia szukał właściciel, jego rodzina i sąsiedzi. Po tygodniach bezskutecznych poszukiwań rolnik w końcu o pomoc zwrócił się do policji, a ci do działań użyli psa. 
- Wczoraj rano wystarczyło zaledwie kilkadziesiąt minut, by zaginione zwierzę zostało wytropione przez policyjnego czworonoga w pobliskim lesie – podaje st.asp. Aneta Łukowska  z KWP w Białymstoku. 
Policjanci byka całego i zdrowego zwrócił właścicielowi. Rolnik nie krył radości i  przyznał policjantom, że stracił już nadzieję na jego odnalezienie. Wyjawił, że w tej sprawie był nawet u wróżki, która przepowiedziała, że na pewno nie odnajdzie zwierzęcia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę