Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie „koło vipów„ SLD mniejsze

Główne zdjęcie
Maria Szyszkowska

Senator Maria Szyszkowska osoba, która miała legitymację łomżyńskiego koła nr 1 Sojuszu Lewicy Demokratycznej porzuciła partię. Jak powiedziała senator “SLD nie spełnia już moich założeń programowych”. Legitymacja partyjna to jedyna z tych nielicznych rzeczy która czołową polityczkę lewicy łączyła z Łomżą.

Maria Szyszkowska jest profesorem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Mieszka pod Warszawą i z warszawskiego okręgu została wybrana do Senatu. W świecie polityki znana jest przede wszystkim ze swojej działalności zmierzającej do legalizacji związków homoseksualnych.

W Łomży przed kilku laty profesor Szyszkowska przewodniczyła Radzie Naukowej Wschodniego Centrum Kształcenia Europejskiego – szkółki o Unii Europejskiej dla tutejszego aktywu SLD.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę