Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Tajemnicze fiolki przed PWSiP bardziej tajemnicze niż można było sądzić...

Główne zdjęcie
Strażacy przyglądają się tajemniczemu znalezisku przed PWSIiP

Wczoraj rano przed wejściem do budynku Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży portier dostrzegł trzy szklane fiolki z nieznaną zawartością. Na nogi postawiono m.in. straż pożarną wraz z jej jednostką chemiczną. Kiedy strażacy zastanawiali się, jak „rozbroić” szklane pojemniczki, pojawiła się – jak informowano - pracownica kierunku kosmetologii twierdząc, że to fiolki z próbkami kosmetyków. Teraz temu zaprzecza zastępca dyrektora Instytutu Medycznego uczelni.

„Znalezisko omawiane w artykule nie jest związane ani z Instytutem Medycznym PWSIiP ani też z prowadzonym w tym Instytucie kierunkiem Kosmetologia” - twierdzi Beata Kowalewska zastępca dyrektora Instytutu Medycznego PWSIiP w Łomży odnosząc się do wczorajszej naszej publikacji
Co zatem było w tych tajemniczych fiolkach, kto je zabrał i gdzie teraz są? 
Przypomnijmy, że strażacy przed pojawieniem się „tajemniczej” pracownicy uczelni podejrzewali, ze w fiolkach mogą być narkotyki i poinformowali o tym policję.

cz
cz, 25 października 2012 08:53
Data ostatniej edycji: cz, 25 października 2012 09:38:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę