Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Motocyklowa wyprawa z Zambrowa do Afryki

Przed nimi 20 tysięcy kilometrów i dwa miesiące podróży. Dwóch motocyklistów wyruszyło z Zambrowa do Afryki. Marek Rymiszewski z Bartoszyc i Ernest Jóźwik z Zambrowa w eskorcie kilkudziesięciu motocykli wyruszyli w podróż swojego życia. Przygotowywali się do niej od kilku miesięcy.

W dniu wyjazdu na ich motocyklach było wszystko, czego mogą potrzebować w czasie wyprawy. Namioty, części zamienne, prowiant, a także sprzęt do wspinaczki. Chcą wejść na szczyt Dżabal Tubkal, który ma ponad 4000 metrów wysokości.

Uczestnicy wyprawy zaplanowali, że niezależnie od warunków pogodowych będą nocowali tylko pod namiotem. A te w dniu wyjazdu nie były najlepsze do jazdy motocyklem. 10 stopni Celsjusza i gęsta mgła towarzyszyła im przez pierwsze 120 km.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę