Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Dwóch pijanych kierowało jednym samochodem

Dwóch mężczyzn z okolic Grajewa ma odpowiadać przed sądem za jazdę po alkoholu. Co ciekawe obaj dobrze pijani – jeden miał blisko trzy promile, drugi ponad dwa jechali tym samym samochodem. Zgrozy dodaje fakt, że jeden z nich na przejażdżkę zabrał ze sobą trzylenią córeczkę.

Jak podaje policja wczoraj około godziny 15.30 dyżurny grajewskiej policji poinformowany został, że w jednym z miejscowych sklepów jest dwóch nietrzeźwych mężczyzn z małym dzieckiem. Ponadto według zgłaszającego osoby te przyjechały tam samochodem. Policjanci, którzy zostali wysłani na miejsce faktycznie zastali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 36 lat oraz 3-letnią córkę starszego z nich. Potwierdziło się także to, że obaj mieszkańcy gminy Grajewo są pijani. Badanie alkomatem wykazało u młodszego z nich blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie, natomiast 36-latek miał ponad 2 promile. Z ustaleń policji wynika, że ojciec dziecka w takim stanie przyjechał do sklepu mitsubishi razem z córką i 26-letnim właścicielem pojazdu. Mundurowi ustalili także, że zanim mężczyźni dotarli do Grajewa młodszy z nich przyjechał swoim samochodem do starszego kolegi i poprosił go o kierowanie autem, gdyż w takim stanie sam bał się jechać dalej, a należało odwieźć do domu ich mocno nietrzeźwego znajomego. 
Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i przyznali się do tego. Dodatkowo 36-latek przed sądem będzie odpowiadał także za narażenie córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

cz
pon, 15 października 2012 13:04
Data ostatniej edycji: wt, 16 października 2012 10:31:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę