Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Złapali jednego z uczestników napadu na stację paliw w Jedwabnem

Jeden ze sprawców napadu pod koniec września na stację paliw w Jedwabnem został zatrzymany przez policję. To 36-letni mieszkanie okolic Wizny. - Mężczyzna decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – potwierdza Małgorzata Kosiorek-Soboń, zastępca prokuratora rejonowego w Łomży. Trwają poszukiwania drugiego z napastników. Być może ten jeszcze poszukiwany był też jednym z napastników, którzy w nocy z czwartku na piątek z bronią w ręku napadali na lokal z automatami do gier w podłomżyńskich Kupiskach.

Przypomnijmy nocą z 28 na 29 września (piątek na sobotę) dwaj mężczyźni zaatakowali pracownika stacji paliw w Jedwabnem. Ranny pracownik stacji został przewieziony do szpitala. 
Policja początkowo odmawiała informowania o zdarzeniu potwierdzając jedynie, że doszło do rozboju na tej stacji. Dziś policja ujawnia więcej szczegółów zajścia. 
- Dwaj napastnicy zaatakowali pracownika stacji paliw, bili go kijem, kopali i grożąc bronią zażądali wydania pieniędzy. Skradli wówczas niemal 1600 zł i uciekli – podaje Urszula Brulińska z KPM w Łomży. 
Policjanci ustalając sprawców napadu przez kilka dni poszukiwali 36-latka z okolic Wizny. Mężczyzna ukrywał się w okolicznych lasach i polu kukurydzy. W końcu został ujęty. W piątek po południu usłyszał zarzuty, a następnie decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na trzy miesiące. 

Tymczasem kilka dni temu, nocą z czwartku na piątek doszło do napadu na lokal z automatami do gier w samym środku Kupisk Starych. Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do lokalu, pistoletem sterroryzowało pracującą tam kobietę, po czym rozbijając dwa automaty skradli znajdujące się w nich pieniądze. Także w tym wypadku policja tylko potwierdziła zdarzenie. Początkowo pojawiały się domysły, że obu napadów mogli dokonać ci sami sprawcy. Okazuje się, jednak, że gdy doszło do napadu w Kupiskach Starych jeden ze sprawców napadu w Jedwabnem był już w rękach policji.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę