Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złapani z łomem

Czterech nieletnich włamywaczy złapali wczoraj na gorącym uczynku łomżyńscy policjanci. Tuż po zmroku nieletni z łomem w ręku ruszyli na kiosk z gazetami przy Placu Niepodległości w Łomży. Mimo szczerych chęci i łomu nieletnim złodziejom skok się nie udał, bo ktoś powiadomił policję. Jak twierdzi dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży nieletnich zatrzymano nim zdołali wejść do wnętrza kiosku.


Policjanci podkreślają, że nieletnich włamywaczy jest coraz więcej. Włamują się do piwnic, domków na ogródkach działkowych i właśnie kiosków. Kradną to co popadnie, za zwyczaj wyrządzając większe szkody w zniszczonym mieniu niż w skradzionych przedmiotach.

Zatrzymanie ich na tzw. gorącym uczynku, jest niestety rzadkie, nie często zdarza się bowiem, że ktoś kto widzi włamujących się młodocianych informuje o tym policję.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę