Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlaskie pielęgniarki będą protestowały w Warszawie

Kilka autokarów zamówiły na wyjazd do Warszawy pielęgniarki i położne, które w piątek rano wyjeżdżają do Warszawy na manifestację przed Kancelarią Premiera. Zwołały ją organizacje działające w ochronie zdrowia w obronie publicznej służby zdrowia i praw pracowniczych. Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Region Podlaski Alicja Hryniewicka mówi, że bardzo duża grupa jedzie z Białegostoku. Będą także grupy z Choroszczy, Łomży, Augustowa, Suwałk, Hajnówki i Grajewa.

Związkowcy tłumaczą, że po manifestacjach pielęgniarek i położnych, które odbyły się we wrześniu przed urzędami wojewódzkim organizacje związkowe w służbie zdrowia nie otrzymały żadnych konkretnych propozycji w sprawie złożonych postulatów.

Teraz oczekują takich deklaracji od premiera, że poważnie zacznie myśleć o działalności ochrony zdrowia. Mają nadzieję na uporządkowanie norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych. Według obietnic miały być one omawiane na kierownictwie resortu zdrowia, ale tak się nie stało.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę