Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wysokie Mazowieckie oszczędza. Burmistrz traci zastępcę

W Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem zredukowane zostało stanowisko... zastępcy burmistrza. Po przejściu na emeryturę długoletniego sekretarza miasta, władze miasta uznały, że nie będą ogłaszać konkursu na to stanowisko, zaś jego obowiązki obejmie dotychczasowa wiceburmistrz. Swoje pierwotne stanowisko pełnić będzie nadal, tyle że społecznie.

"Zastępca był potrzebny, kiedy trzeba było pilnować projektów na pozyskanie środków unijnych" - wyjaśnia burmistrz Jarosław Siekierko. "Teraz tych obowiązków nie ma aż tak dużo, więc uznaliśmy, że lepiej zaoszczędzoną w ten sposób pensje przeznaczyć na podwyżki dla pracowników urzędu miasta" - dodaje.

To już kolejne "odchudzenie" w administracji, liczącego 10 tys. obywateli, miasta. Wcześniej z pracy odeszły cztery osoby, w tym trzy na emeryturę. Na ich miejsca nie przyjęto nowych. Obecnie w całym Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem pracuje 29 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę