Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prawie 200 tys. zł z 1% podatków otrzymało Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych

Nieco ponad 190 tys. zł. otrzymało z jednoprocentowego odpisu od podatku za ub.r. Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych - poinformowała prezes Teresa Steckiewicz. Towarzystwo to od lat prowadzi w Łomży hospicjum i to na jego prowadzenie przekazane zostały darowizny. Zdecydowało się na to 3217 podatników z całego kraju, najwięcej oczywiście z samej Łomży, ale także z Warszawy, Kolna, Wysokiego Mazowieckiego, Grajewa i Białegostoku.

"Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane zaufanie i życzliwość" - napisała w swojej informacji o darowiźnie Teresa Steckiewicz. " Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym".

Pieniądze z odpisu podatkowego zostaną w tym roku przeznaczone w hospicjum na zakup leków i na bieżącą działalność zakładu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę