Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Pogryzł go pies

Główne zdjęcie
Miejsce odnalezienia zwłok

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w piątek rano przed bramą domu weselnego w Kupiskach Starych zmarł w wyniku krwotoku połączonego z wyziębieniem – mówi Dariusz Błażejczyk Prokurator Rejonowy w Łomży. 50-latka, pogryzł pies gdy po libacji alkoholowej wychodził z jednego z domów w Kupiskach. W sobotę mężczyzna, który pił z denatem, usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych 50-latek przed śmiercią pił alkohol w jednym z domów w Kupiskach. W trakcie imprezy zasnął przy stole, po czym gospodarz wyprosił go z domu. Gdy mężczyzna wychodził zaatakował go pies wielkości owczarka niemieckiego. 
Jak mówi prokurator Błażejczyk pies był na długim łańcuchu. Początkowo gospodarz biernie przyglądał się jak pies gryzie 50-latka i dopiero po jakimś czasie odciągnął go dając mu możliwość ucieczki. 
Niestety pijany i pogryziony 50-latek nie doszedł do miejsca zamieszkania. Przewrócił się przed wzajem do domu weselnego i zasnął. Według ustaleń lekarzy zgon nastąpił w czwartek pomiędzy 22.00 a 23.00. Jego ciało znaleziono około godziny 6. rano w piątek.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę