Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeleń nabrał barw

Prezydent Jerzy Brzeziński zatwierdził Znak Promocyjny Miasta Łomża. Nowe logo grodu znad Narwi przedstawia stylizowany wizerunek skaczącego jelenia na tle kolorowych motywów krajobrazu. Jak napisał w oficjalnym komunikacie Jarosław Koszewski - Kolor błękitny symbolizuje rzekę Narew, kolor zielony bogactwo lasów, pól i łąk, kolor żółty słońce i ciepło.

Znak jest w swoim przekazie witalny i radosny, mimo zamkniętej formy pełen jest dynamizmu. Użyta kolorystyka stanowi o aspekcie ekologicznym i ścisłym związku miejsca z otaczającą przyrodą i niepowtarzalnym krajobrazem. Poprzez wizerunek jelenia nawiązuje on w sposób pośredni do herbu miasta. Ratusz chce wykorzystywać wizerunek we wszelkiego rodzaju pismach promocyjnych miasta. Jest to część - jak pisze Koszewski – Systemu Identyfikacji Wizualnej oraz systemu prezentacji miasta. Jest to wariant optymalny pozwalający na skuteczną komunikację i zapewniający spójny, kompleksowy i jednolity wizerunek Łomży.Projekt nowego logo Łomży wykonał Artur Gosiewski, Dyrektor Artystyczny rodzimej firmy “Constans”. Biuro to ma już doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach. Jak informuje ratusz, firma ta uczestniczyła w konkursie na znak promocyjny Warszawy. „Constans” zajęła tam 3. miejsce. Projektanci okazali się solidni również jeżeli chodzi o czas. Umowę podpisano bowiem 6 grudnia ubiegłego roku. Pod koniec tego miesiąca projekt był już gotowy. W konkursie startowało kilku oferentów. Na firmę “Constans” wybór padł również ze względów finansowych. Projekt kosztował 11 tys. 600 zł. Inni chcieli drożej...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę