Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mistrzostwa w koszeniu bagiennych łąk nad Biebrzą

Około 70 kosiarzy wystartowało w Mistrzostwach Polski i Europy w Koszeniu Łąk Bagiennych. Były zespoły z całej Polski oraz Europy, m.in. Białorusi, Norwegii i Węgier, a także ekipa z Kanady.

Część kosiarzy reprezentowała parki narodowe, pozostali to rolnicy, którzy jeszcze potrafią posługiwać się kosą. Mistrzem Polski i Europy w Koszeniu Łąk Bagiennych został Wasyl Nowik z Białorusi. Drużynowo wygrał zespół "Mocarze" z Trzciannego - Sebastian i Bogdan Mocarscy, ojciec i syn. Wśród parków narodowych najlepsza była ekipa z Białorusi. Impreza odbyła się na Bagnie Ławki w Biebrzańskim Parku Narodowym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę