Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął w belownicy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Podczas prac polowych maszyna do belowania siana wciągnęła 28-latka. Belownica zmiażdżyła głowę mężczyźnie i okaleczyła ręce i nogi. W wyniku odniesionych obrażeń rolnik zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godziny 18.00 na łące w rejonie wsi Kołodziej gm. Trzcianne. Na miejsce przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale obrażenia były zbyt duże, mężczyzna zmarł. Justyna Aćman z KWP w Białymstoku informuje, że ze wstępnych ustaleń policji wynika że mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności przy obsłudze maszyny i został wciągnięty do samozbierającej prasy zwijającej, która to była podłączona do ciągnika.

Według danych KRUS w tym roku w województwie podlaskiem doszło już do ponad 1000 wypadków w rolnictwie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę