Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Gdzie jest ...

Wiele firm wydaje kalendarze. Piękne obwoluty, wypukłe loga czyli edytorski majsterstyk. W kalendarzu wydanym przez jedną z czołowych instytucji finansowych nie tylko w Polsce, można dostrzec ciekawe, ale czy przydatne informacje? Otóż owa firma przeniosła dawną stolicę Polski - Kraków w okolice zupełnie mu obce - czyli pod Wrocław, Warszwę pod Kutno a Częstochowę zamiast Opola. Cóż, być może poza naszymi granicami powstawało owe dzieło, które przewraca znaną mi z lat szkolnych geografię Polski.

Najważniejsze to kreowanie marki i pełnego profesjonalizmu, wszak przy pieniądzach sprawianie wrażenia profesjonalizty to podstawa. No cóż wrażenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę