Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

kran - folk music group

Jako zespół KRAN istniejemy od 1999 roku. Gramy muzykę tradycyjną, którą określa się jako „folkowa”. W swoim repertuarze mamy zróżnicowane utwory pod względem miejsca ich pochodzenia. Staramy się grać muzykę ciekawą, pochodzącą z wielu regionów Europy.Na koncertach serwujemy słuchaczom podróż po geografii muzyki od Hiszpanii, żywiołowych rytmów galicyjskich, poprzez Francję, taneczną i skoczną Irlandię, aż po muzykę ukraińską i rumuńską.

W swoim repertuarze mamy również utwory rodzimego folkloru jak i pochodzące z kultury żydowskiej. Mieliśmy już okazję prezentować się na scenie polskiej, jak również w Niemczech. Graliśmy na wielu rodzajach imprez i koncertów. Mieliśmy zaszczyt wystąpić na dużym międzynarodowym festiwalu folkowym w Gorlitz. Występujemy na festynach, w klubach muzycznych oraz pubach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę