Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Szczerbata oszustka

Dziewczyna, która uciekła z pogotowia opiekuńczego w Goniądzu, oszukała kilkunastu podlaskich rolników, obiecując, za pewną opłatą, załatwienie większej renty

Wpadła przypadkowo. 17-latka, podająca się za pracownicę KRUS-u, odwiedziła we wtorek 74-letniego mieszkańca wsi Wyliny-Ruś (okolice Wysokiego Mazowieckiego). Za 130 zł obiecała załatwić podwyżkę renty o 300 zł. Pieniądze miały pójść na tzw. koszty manipulacyjne.

Niedługo później policja zatrzymała do rutynowej kontroli samochód, którym poruszała się dziewczyna. Mundurowi ustalili, że 17-latka jest uciekinierką z pogotowia opiekuńczego. Przewieźli ją na komisariat w Wysokiem Mazowieckiem. Prawie w tym samym czasie zgłosił się tam staruszek, który domyślił się, że został oszukany.

więcej w gazeta.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę