Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

"Przedsiębiorcze" dziewczyny skazane.

"Dwie młode dziewczyny zaopiekują się starszym panem" - odpowiedź na takie ogłoszenie zamieszczone w internecie skończyła się dla dwóch białostocczan stratą pieniędzy i telefonów komórkowych. Owe dwie młode dziewczyny zostały dziś skazane za rozbój na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Muszą też zwrócić 1100 złotych skradzione jednemu panowi.

W kwietniu ubiegłego roku na ogłoszenie odpowiedział wcale nie starszy, bo około 40-letni mieszkaniec Białegostoku. Dziewczyny się z nim umówiły u siebie w mieszkaniu, atmosfera była dosyć przyjemna, wszyscy pili wino a dziewczyny zaproponowały panowi połknięcie białej tabletki. Przekonały go, że jest to lek na potencję, więc mężczyzna chętnie tabletkę połknął. I później już nie pamięta nic - obudził się wieczorem dnia następnego w swoim domu a miał przy sobie jedynie wizytówkę taksówkarza z informacją ile jest mu winien pieniędzy. Nie miał oczywiście ani swoich pieniędzy ani telefonu komórkowego. W przypadku drugiego pana było dosyć podobnie. Panowie zgłosili sprawę policji - okazało się, że dwie młode dziewczyny to studentki zaoczne, jedna prawa a druga pedagogiki. Przed sądem do wszystkiego się przyznały i dobrowolnie zgodziły się poddać karze. Sąd zawiesił wykonanie kary, ale poinstruował oskarżone, że jeśli dojdzie raz jeszcze do podobnego zdarzenia - to pójdą do więzienia.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę