Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Podlaskiego

Główne zdjęcie
Marszałek Województwa Podlaskiego Janusz Krzyżewski

Z inicjatywy Starosty Łomżyńskiego Wojciecha Kubraka 19 stycznia 2005 r. (środa) w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży przy ul. Małachowskiego 4 odbędzie się spotkanie z Panem Januszem Krzyżewskiem - Marszałkiem Województwa Podlaskiego.

Przedmiotem spotkania ma być wykorzystanie środków z funduszy strukturalnych w ramach ZPORR w latach 2004-2006. Poruszane będą kwestie terminów i zasad naboru projektów do współfinansowania w 2005 r przewidywane zasady i metody oceny wyboru projektów do współfinansowania w drugim naborze konkursowym oraz finansowanie projektów w ramach Kontraktu Wojewódzkiego na 2005 r.

W spotkaniu wezmą udział także radni Rady Powiatu, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu oraz Wójtowie i Burmistrzowie i Przewodniczący Rad Gmin z terenu powiatu łomżyńskiego.
Jak zapewniają organizatorzy drzwi będą otwarte dla każdego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę