Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 23.07.2012 konf. PAIiIZ

 

Szanowni Państwo,

Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski zaprasza przedsiębiorców na konferencję gospodarczą z Panią Bożeną Czaja Wiceprezesem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Gospodarczych. Spotkanie odbędzie się dnia 30.07.br (poniedziałek), o godz. 12.00 w sali Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego w Łomży.

Konferencja dedykowana jest aktywizacji działań w zakresie wymiany doświadczeń gospodarczych z partnerami zagranicznymi, planami PAIiIZ w zakresie promocji regionu Podlasia, uczestniczenia przedsiębiorców w zagranicznych wizytach studyjnych. Przewiduje się, że konferencja będzie trwała do godz. 14.30.

W dniu 23.03.2012r. Pan Mieczysław Czerniawski Prezydent Miasta Łomża podpisał porozumienie z PAIiIZ w sprawie współdziałania na rzecz gospodarczej promocji Miasta, pozyskiwania i obsługi inwestorów zagranicznych.

Zapraszamy do udziału.

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę