Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stanowisko SDPL w Łomży w sprawie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.

Kwestia powstawania hipermarketów wzbudza w ostatnim czasie wiele kontrowersji. Dostrzegamy w tym procesie zarówno korzyści jak i zagrożenia. Niewątpliwie istnienie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych może doprowadzić do bankructwa właścicieli kilku okolicznych sklepów. Z drugiej strony umożliwia powstanie nowych miejsc pracy, a także stwarza warunki większej konkurencji, co stymuluje obniżkę cen oraz poprawę jakości obsługi klientów.

Naszym zdaniem ani władze państwowe, ani samorządowe nie powinny ingerować w suwerenne decyzje prywatnego kapitału, pod warunkiem, że są one zgodne z obowiązującym prawem. Wielkość inwestowanych środków, jak również skala prowadzonej działalności nie mogą być powodem jakiejkolwiek dyskryminacji. Socjaldemokracja Polska w Łomży uważa, iż decyzję o tym, gdzie dokonywać zakupów powinni podejmować wyłącznie konsumenci, czyli mieszkańcy naszego miasta, a nie ich radni.

Przewodniczący SDPL w Łomży
Karol Ferenc

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę