Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na gorącym uczynku

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w trakcie przeładunku nielegalnego alkoholu. Zabezpieczono 1500 litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Jak podaje policja wprowadzenie do obrotu takiej ilości alkoholu naraziłoby Skarb Państwa na straty z tytułu niezapłaconych podatków w wysokości ponad 95 tysięcy złotych.

Zatrzymani mężczyźni mają 34 i 46-lat. Policjanci ujęli ich gdy wyładowywali z samochodu do garażu plastikowe butelki ze spirytusem. Mundurowi zabezpieczyli w sumie 1,5 tysiąca litrów wysokoprocentowego alkoholu. Dziś mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania nielegalnych wyrobów spirytusowych. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę