Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegającą przed kolejnymi burzami z gradem

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed kolejnymi burzami, które dziś po południu, wieczorem i nocą mogą przechodzić nad regionem. W ich trakcie lokalnie może spaść do 40 litrów wody na metr kwadratowy, możliwe są także gradobicia.

Zgodnie ostrzeżeniem wydanym przez dyżurnego synoptyka Magdalenę Pękalę na trenie województwa podlaskiego od dzisiejszego popołudnia do jutra rana (od godz. 15:00 dnia 06.07.2012 do godz. 06:00 dnia 07.07.2012) przewiduje się z wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 do 30 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 60 do 80 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80%

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę