Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Gwiazdka z nieba

Około 1800 złotych zebrano podczas charytatywnego pod hasłem "Gwiazdka z nieba". Cała suma zostanie przeznaczona na rzecz działającej przy kościele Ojców Kapucynów świetlicy "Promyczek". W koncercie kolęd i pastorłek udział więła młodzież z działającego przy MDK- DŚT zespołu muzycznego kierowanego przez Magdę Synow. Gwiazdą wieczoru była znana polska wokalistka Krystyna Prońko.

Koncert "Gwiazdka z Nieba" odbył się w Łomży już poraz piąty. Jego organizatorem jest Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę