Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lomza.pl

Kolorowe logo Łomży

Pod koniec grudnia Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński zatwierdził Znak Promocyjny Miasta Łomża. Nowe logo Łomży przedstawia stylizowany wizerunek skaczącego jelenia na tle kolorowych motywów krajobrazu. Kolor błękitny symbolizuje rzekę Narew, kolor zielony bogactwo lasów, pól i łąk, kolor żółty słońce i ciepło. Znak jest w swoim przekazie witalny i radosny, mimo zamkniętej formy pełen jest dynamizmu. Użyta kolorystyka stanowi o aspekcie ekologicznym i ścisłym związku miejsca z otaczającą przyrodą i niepowtarzalnym krajobrazem. Poprzez wizerunek jelenia nawiązuje on w sposób pośredni do herbu Miasta.


Znak promocyjny jest podstawowym elementem Systemem Identyfikacji Wizualnej oraz systemu prezentacji Miasta. Jest to wariant optymalny pozwalający na skuteczną komunikację i zapewniający spójny, kompleksowy i jednolity wizerunek Łomży. Służy on kreowaniu i promocji marki Miasta pod względem kulturowym i przyrodniczym.

Znak został zaprojektowany przez Artura Gosiewskiego – Dyrektora Artystycznego firmy „Constans” w Łomży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę