Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Pijana matka wiozła dziecko do przedszkola

Policjanci biją na alarm. Po drogach regionu jeździ coraz więcej osób pijanych. Tylko wczoraj policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali siedmiu pijanych kierowców. W tej grupie była też kobieta, która wiozła swoje dziecko do przedszkola. Podinspektor Piotr Jarominiak naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej policji nie ukrywa oburzenia. Kobieta ryzykowała życiem dziecka, swoi i innych użytkowników dróg. W chwili zatrzymania miała ponad jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdarzene miało miejsce w czwartek o 8.45 na Sikorskiego. Pijana kobita podróżowała wraz z przedszkolakiem samochodem marki Chrysler.
I choć pijana matka wioząca dziecko do przedszkola to jaskrawy przykład głupoty, pijanych kierowców na drogach regionu było znacznie więcej. Jeden z nich spowodował nawet wypadek. Pijani jeździli po Łomży – rekordzista miał niemal 2 promile alkoholu - jeździli też po drogach okolicznych wsi i miejscowości. Policjanci ujawnili m.in. pijanych rowerzystę i traktorzystę.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę