Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zniszczeń na cmentarzu dokonali nie wandale, lecz konar, który obłamał się z pobliskiego drzewa?

Złamany krzyż, zniszczona figura Jezusa i połamane płyty na czterech grobach na cmentarzu przy ulicy Mikołaja Kopernika w Łomży, to nie efekt zniszczeń dokonanych przez wandali, lecz skutek upadku na pomniki dużego konaru z pobliskiego drzewa – wnika z naszych ustaleń. Konar miał obłamać się kilka tygodni temu. Został uprzątnięty, a zniszczenia na pomnikach pozostały.

- Policja wyjaśnia okoliczności zniszczeń na cmentarzu. Ta wersja wydarzeń też będzie wyjaśniana – mówi st sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, zaznaczając, że policja informację o tym zdarzeniu otrzymała wczoraj po południu.
Szlesińska przyznaje, że według osoby, która zgłosiła policji uszkodzenie nagrobków miało to nastąpić w ciągu ostatnich niemal dwóch miesięcy – bo wówczas prawdopodobnie po raz ostatni ta osoba była na cmentarzu. Tymczasem według naszych ustaleń duża gałąź z pobliskiego drzewa miał obłamać się i spaść na te cztery nagrobki i pobliską kapiliczkę z czerwonej cegły dwa-trzy tygodnie temu. Niemniej policjanci proszę osoby, które mogą pomóc w ustaleniu faktycznego przebiegu zdarzenia o kontakt telefoniczny z dyżurnym KMP w Łomży 86 474 12 12 lub pod numery alarmowe policji 997 i 112.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę