Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Druh Marian Mieszkowski nie żyje

W szpitalu w Wołominie zmarł w środę Marian Mieszkowski. Działacz społeczny, członek i były długoletni prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. W organizacji tej aktywnie działał od samego jej założenia w 1958 roku. Przez kilka lat jako redaktor naczelny prowadził wydawnictwo "Zeszyty Łomżyńskie", pismo Zarządu Oddziału Łomżyńskiego TPZŁ

Marian Mieszkowski urodził się urodził się 13 września 1929 w Łomży. Z wykształcenia był prawnikiem.
Ostatnio poza dziaąłlnością w TPZŁ, zaangażował się w działalność Drużyny Weteranów Harcerzy Ziemi Łomżyńskiej, której był jednym z założycieli.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę