Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Sądowe sprawy burmistrza Jedwabnego

Wojewódzki Sąd Administarcyjny w Białymstoku odroczył dziś bezterminowo 2 sprawy dotyczące burmistrza Jedwabnego. Do sądu nie stawił się ani przewodniczący Rady Miasta Józef Goszczycki ani jego pełnomocnik. Przewodniczący Rady przysłał pismo, że dziś musi uczestniczyć w sesji Rady Miejskiej, natomiast jego pełnomocnik przysłał zwolnienie lekarskie. Nie wiadomo więc kiedy sąd rozpatrzy 2 skargi Rady Miejskiej na decyzje wojewody podlaskiego. Rada nie zgadza się z odwołaniem Michała Chajewskiego z funkcji burmistrza i oddała sprawę do sądu. Natomiast wojewoda chce odwołania burmistrza, ponieważ został on skazany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Druga sprawa również dotyczy Michała Chajewskiego - otóż rada wydała uchwałę o powołaniu go na sekretarza gminy, wojewoda podlaski tę uchwałę unieważnił a rada odwołała się do sądu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę