Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Najwięksi dłużnicy w Grajewie będą musieli przeprowadzić się do specjalnych kontenerów

Miasteczko kontenerowe dla dłużników chce postawić samorząd Grajewa. Do takich pomieszczeń mają trafić osoby, które od wielu lat nie płacą czynszów za mieszkania należące do miasta. Kontenery mają stanąć na miejskich działkach daleko od centrum. "To radykalna metoda, ale taka jest potrzebna, by rozwiązać problem dłużników" - mówi burmistrz Grajewa Adam Kiełczewski. "Dług jest powyżej 400 tys. Dotyczy to ok. 300 osób" - informuje.

W kontenerach zamieszkają najwięksi dłużnicy, którzy od wielu lat nie spłacają należności. "Jeżeli ktoś jest przeniesiony do takiego kontenera, daleko od centrum, sklepów, znajomych to jest taki zysk miasta, żeby zobligować do płacenia czynszu. To jest niedopuszczalne, żeby ludzie przez lata nie płacili za mieszkania' zaznacza burmistrz.

Miasteczko kontenerowe ma powstać w Grajewie w przyszłym roku. Kamienice, z których mieszkańcy będą przesiedleni, mają być poddane rewitalizacji.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę