Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Hexa Bank Spółdzielczy otworzył nowy Oddział w Łomży

Główne zdjęcie
Na zdjęciu z przodu: Wiesław Grala, Iwona Przybylska; z tyłu stoją: Monika Adamczyk, Sebastian Żelazny, Bożena Szymczyńska i Anna Mocarska

Na skrzyżowaniu ulic: Aleja Legionów i Piłsudskiego widać gmach z szyldem Hexa Bank Spółdzielczy. Przed wejściem: wygodny i nowoczesny bankomat z funkcją wpłatomatu. Klienci mają dogodny wjazd i parking, co zachęca do wizyty w nowej placówce. W środku: elegancki wystrój i doświadczeni, kompetentni pracownicy, doradzający jak korzystnie ulokować oszczędności, założyć rachunek i otrzymać kredyt. Oddziałem kieruje Dyrektor Wiesław Grala - osoba znana i opiniotwórcza w środowisku bankowym, natomiast zgraną i sympatyczną załogę tworzą: Bożena Szymczyńska, Monika Adamczyk, Iwona Przybylska, Sebastian Żelazny i Anna Mocarska.

Wnętrze banku
Wnętrze banku

Nad wejściem zwraca uwagę logo Hexa Banku: kontur Polski jako otwarty sześciokąt - oto czytelny znak otwarcia na nowe możliwości. Nawiązanie do plastra miodu, który kojarzy się ze zdrowym produktem oraz pracowitością pszczół.
- To cechy naszych klientów, jak i pracowników – wyjaśnia Wiesław Grala, Dyrektor Oddziału. - Łączy nas wielka pracowitość i chęć współpracy.

Bankomat z funkcją wpłaty i...
Nowy oddział Hexa Banku Spółdzielczego jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8. 30 – 17. 30. Dużą zaletę stanowi działający 24 godziny na dobę bankomat z funkcją wpłaty: ułatwienie zwłaszcza dla przedsiębiorców, których przedstawiciele z terenu mogą o dowolnej porze wpłacić utarg, zaś pieniądze są księgowane od razu na rachunku firmy. Pozwala to przedsiębiorcom regulować od ręki płatności, związane z kredytem,  przelewem dla kontrahenta czy zaliczką dla pracownika. 
Drugą nowinką w Hexa Banku jest recykler: automat kasjerski, usprawniający obrót gotówkowy. Recykler pozwala szybko liczyć i segregować banknoty nominałami oraz dokonywać sprawdzenia autentyczności banknotów. 
W nowo otwartym Oddziale można skorzystać z atrakcyjnych kredytów, udzielanych zarówno  osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Atutem Hexa Banku jest krótki czas podejmowania decyzji, co ma zasadnicze znaczenie dla Klientów  i odróżnia Hexa Bank od banków korporacyjnych. 

Doświadczenie i zaufanie
Historia banku rozpoczęła się 44 lata temu. Działając pod nazwą Bank Spółdzielczy w Piątnicy bank rozwijał się, tworząc oddziały w Wiźnie i Stawiskach. Najnowsza placówka powstała właśnie w Łomży przy al. Legionów 60 B (tel. 86 216 0216). Wkrótce powstaną kolejne oddziały. Bank Spółdzielczy przez lata zdobył zaufanie Klientów, wśród których coraz więcej jest przedsiębiorców i pracowników firm. Tę tradycję kontynuuje od ubiegłego roku pod nową nazwą Hexa Bank Spółdzielczy.
- W Hexa Banku liczy się znajomość lokalnego środowiska, aby w jego interesie podejmować trafne decyzje – podsumowuje Specjalista Bankowy Bożena Szymczyńska. - W Hexa Banku mamy ofertę dla każdego, tak jak obecna lokata 6,2 %.

 

tekst płatny.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę