Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Gwiazdka z nieba

Koncert pod takim właśnie tytułem poraz kolejny odbędzie sie w Łomży. Jego organizatorem jest miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych. W Kościele Ojców Kapucynów zaśpiewa jak zwykle młodzież z działającego przy placówce zespołu. Gwiazdą wieczoru będzie znana polska wokalistka Krystyna Prońko. Dochód z koncertu, podobnie jak w ubiegłych latach zostanie w całości przeznaczony na rzecz działającej przy Klasztorze Ojców Kapucynów świetlicy "Promyczek".

"Świetlicę od pięciu lat prowadzi Bractwo Trzoźwości. To miejsce gdzie popołudniami spotykają się dzieci z nauboższych łomżyńskich rodzin. Tu mogą wspólnie bawić się, odrabiać lekcje czy zjeść często jedyny w ciągu dnia posiłek- mówi Gwardian Zakonu Ojców Kapucynów Łomży Ojciec Waldemar Grubka. Koncert pod tytułem "Gwiazdka z Nieba" odbędzie się 13 stycznia o godzinie 19.30.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę