Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński ogólniak wśród najlepszych w kraju

I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży uznane zostało za najlepszą szkołę w woj. podlaskim - wynika z rankingu Rzeczpospolitej I perspektyw. W południe w Filharmonii Narodowej w Warszawie ogłoszone zostaną oficjalnie wyniki. Z nieoficjalnych inf. wynika, że drugie miejsce zajęło I liceum z Białegostoku, a miejsce III - trzecie liceum także z Białegostoku. Jakie lokaty najlepsze szkoły w woj.podlaskim zdobyły w klasyfikacji ogólnopolskiej dowiemy się w południe podczas ceremonii honorowania najlepszych. Wiadomo tylko, że w tegorocznym rankingu uczestniczyło ponad 400 liceów z całego kraju.

Najlepsza szkoła w woj. podlaskim - I ogólniak z Łomży to także najstarsza szkoła w regionie. Kontynuuje prawie 400-letnie tradycje dawnych humanistycznych szkół w Łomży - jedną z nich kierował św. Andrzej Bobola, a przed wojną do tej właśnie szkoły chodził kardynał Stefan Wyszyński. Dziś kształci się tu 800 uczniów, pod wodzą 58 pedagogów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę