Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: interia.pl

Bo nie chciały iść do szkoły

Dwie 12-latki z Zambrowa wymyśliły historię o swoim porwaniu, by dzisiaj nie iść do szkoły na klasówkę. Ostatecznie same zgłosiły się na policję. I tak były już poszukiwane, bo ojciec jednej z nich złożył zawiadomienie.

Jak poinformował dzisiaj rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński, wczoraj wieczorem dwie koleżanki wyszły z domu, informując, że idą do kościoła. Po pewnym czasie jedna z nich zawiadomiła przez telefon komórkowy swego ojca o tym, że zostały wciągnięte siłą do czarnego samochodu przez nieznanego mężczyznę i wywiezione za miasto.

Dziewczyna powiedziała ojcu, że są przetrzymywane za miastem w niezamieszkanym budynku i że dzwoni, wykorzystując nieuwagę porywacza.

Ojciec kazał jej wybić szybę i uciekać w kierunku Zambrowa, a sam zawiadomił policję. Funkcjonariusze zaczęli działać, ale wtedy nastolatki same zgłosiły się na komendę.

Przyznały, że porwanie zostało wymyślone, by uniknąć poniedziałkowego sprawdzianu w szkole, a po wyjściu z domu nie poszły do kościoła, ale do opuszczonego domu w Zambrowie. Jak mówiły, zamierzały spędzić tam noc, by ich wersja o porwaniu była wiarygodniejsza. Potem jednak zmieniły zdanie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę