Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Lepiej z prądem

Około 1000 odbiorców w województwie Podlaskim nadal pozostaje bez prądu. Energetycy walczą ze skutkami silnego wiatru, który od wieczora wieje w regionie. Najgorzej jest w okolicach Łap, gdzie uszkodzonych jest około 50-u stacji transformatorowych, poprawiła się natomiast sytuacja w Sokółce i Giżycku. Rano po wichurze, która przechodzi nad Podlasiem, uszkodzonych było około czterystu stacji transformatorowych, czyli - według energetyków - bez prądu było około 4-ech tysięcy odbiorców.

Silny, południowo-zachodni wiatr, który w porywach przekracza 90 km/h będzie wiał w regionie do wieczora.
210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę