Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyńskie liceum w gronie najlepszych

Najstarsza szkoła średnia w regionie - licząca sobie prawie 400 lat - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży zdobyła po raz kolejny pierwsze miejsce wśród liceów podlaskich w rankingu miesięcznika "Persopektywy" i "Rzeczypospolitej" - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Białystok. Daje mu to także miejsce w granicach drugiej dziesiątki w rankingu ogólnopolskim. "Są to efekty pracy rady pedagogicznej, kierowanej jeszcze przez dyrektora Zygmnuta Zdanowicza, który po 26 latach kierowania tą szkołą we wrześniu przeszedł na emeryturę" - powiedział obecny dyrektor placówki, Jerzy Łuba. Jego zdaniem szkoła ma znakomicie dopracowane wzorce pracy z uczniem i dlatego są oni znani jako finaliści i laureaci wielu ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych.

Liczba laureatów i finalistów olimpiad, w stosunku do wszystkich uczniów w szkole jest głównym miernikiem w trwającym od sześciu lat rankingu. Zespół Szkół Ogólnokształcących w skład którego wchodzi I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki oraz Publiczne Gimnazjum nr 6 także im. Kościuszki to dziś ponad 800 uczniów. Opiekę pedagogiczną i wychowawczą sprawuje nad nimi ponad 50 znakomitych fachowców - nauczycieli.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę