Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński opłatek

Ponad dwustu członków Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej spotkało się w auli I Liceum Ogólnokształcącego na tradycyjnym opłatku. Życzenia łomżyniakom - także tym z Warszawy i Białegostoku składali m.in. zastępca prezydenta Łomży, Krzysztof Choiński oraz wikariusz biskupi ks. dr Jan Sołowianiuk. Tradycyjnie było to wielkie, radosne spotkanie łomżyńskiej rodziny. Jak powiedziała Radiu Białystok autorka pierwszej monografii Łomży, historyk Donata Godlewska, jest to okazja do szczerych wzruszeń, ale także wspomnień tych, którzy tworzyli świetność Łomży, a których dziś już nie ma.

Sobotnie spotkanie miało charakter wyjątkowy. 50 uczniów ze średnich szkół łomżyńskich i gimnazjów otrzymało dziś legitymacje członkowskie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Odbyła się też pierwsza promocja nowego pisma TPZŁ - kwartalnika "Wiadomości Łomżyńskie", który można już kupić we wszystkich łomżyńskich kioskach.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę