Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeleń powrócił

W sobotę rano strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Łomży zamocowali na budynku ratusza herb miasta – jelenia skaczącego przez kamienie. Poprzedni, wiszący na budynku urzędu miejskiego herb, został zniszczony podczas listopadowej wichury. Przez dwa miesiące herbu nie było, ale za to przed gwiazdką na budynku starego ratusza zawisł – jak to określił Jarosław Koszewski z biura prasowego UM Łomża - „jeleniorenifer”.

Nawałnica która zniszczyła poprzedni herb miasta przetoczyła się nad regionem w nocy z 17 na 18 listopada 2004 roku. W samym mieście straty przez nią wyrządzone nie były duże: cześć miasta - zwłaszcza osiedla domków jednorodzinnych - przez kilka godzin pozbawione było prądu, wiatr uszkodził w kilku miejscach danych i... zniszczył częściowo herb Łomży wiszący na budynku ratusza – obłamał się fragment pleksi na której namalowany był jeleń. Jeszcze tego samego dnia prezydent polecił uszkodzony herb zdemontować i poszukać wykonawcy, który mógłby wykonać go ponownie.

W sobotę rano strażacy zamontowali nowy herb. Został on wykonany tym razem na płycie aluminiowej przez jedną z łomżynskich firm
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę