Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński sąd uniewinnił dwóch mężczyzn, oskarżonych o seksualne wykorzystywanie nieletnich

O sprawie powiadomił prokuraturę ojciec jednej z dziewcząt. Do uwiedzenia niespełna czternastoletnich koleżanek doszło niezależnie od siebie - jedna, jak zeznała, zakochała się w mężczyźnie dwudziestokilkuletnim, druga podobnymi uczuciami obdarzyła trzydziestokilkulatka. Obie przy tym okłamały swoich partnerów, przedstawiając im się jako szesnastolatki. Prokuratura postawiła jednemu z nich zarzut obcowania płciowego z nieletnią, drugiemu- "innych czynności seksualnych".

Sąd jednak uznał, na podstawie zgodnych zeznań mężczyzn i ich małoletnich partnerek, że mogli oni zostać wprowadzeni w błąd co do wieku dziewcząt i uniewinnił ich od tych zarzutów. Wyrok nie jest prawomocny.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę